Podporujeme dětský cyklistický víceboj

Vážení přátelé značky Re pello®,

 

máme velkou radost, že vás můžeme pozvat na unikátní akci, kterou podporujeme. Jedná se o Ško Energo MBC DĚTSKÝ CYKLISTICKÝ VÍCEBOJ, který se koná v neděli 3.6.2018 ve Ško Energo MBC bikeparku u Mladé Boleslavi.  

  

plakát_dětský cyklistický víceboj_MBC2018

 

Jistě jste již se svými dětmi byli na nějakých dětských cyklistických závodech. Znáte to. Přijedete na závody, registrujete se a čekáte a čekáte, až se svezete. Pak to přijde. Několik minut zábavy v podobě soutěžní jízdy a pak zase čekáte na vyhlášení. Nuda :)

 

Re pello MBC závody

 

Kluci a holky z MBC freeride team z.s. se rozhodli, že tento obvyklý nudný model dětských akcí změní k obrazu svému. A protože většina z nich má již své vlastní děti, dobře ví, jak děti pobavit. Vymysleli proto koncept cyklistického víceboje, kde je 8 stanovišť a děti mezi nimi mohou libovolně přejíždět. To, které je baví nejvíce, mohou jezdit pořád dokola. Skvělé! A dokonce se svezou i dospělí. Na novém singletracku v areálu bikeparku bude měřený závod pro rodiče. Prostě zábava pro celou rodinu.

 

Re pello MBC závody 2

 

Více informací o závodě a registrace na www.mbckids.cz. A pozor! Počet startovních míst je omezen na 200 a každý závodník získává výhru. My tam budeme a co vy?

 

Jiří Marján

Re pello®