Vážení zákazníci, v týdnu od 23.9. do 1.10. máme v RePello dovolenou. Objednávky obdržené v tomto období budeme expedovat až v pondělí 2.10. Děkujeme za pochopení, vaše RePello :)
Zpět do obchodu

Registrace

Formule

DESIGNOVÉ AUTÍČKO PRO DĚTI S 10 LITROVÝM KUFREM A MOŽNOSTÍ TUNINGU? DŘEVĚNÁ FORMULE OD ČESKÉ ZNAČKY RE PELLO® PŘIJÍŽDÍ

 

Formule…už o ní nemusíte jen snít

Určitě si pamatujete, když jste byli malí. Nejlepší hračky byly takové, které jste si vyrobili, nebo sestavili sami. To nadšení, když něco vzniká. Bude to fungovat tak, jak chci? Největší zábava byla vždy s něčím, co mělo kola a dalo se na tom jezdit. A úplně nejvíc pak bylo to, co mělo kola a volant. Je to obraz vašeho dětství? Toho našeho ano a také je to zároveň motivace pro vývoj novinky s názvem Formule.

 

IMG_019

 

Michal Strach – designér, držitel prestižních ocenění Designbloku a Czech grand design, který nás vrátit do dětství a vytvořil Formuli

S Michalem jsme se setkali v roce 2017 na výstavě Mini Wonders, kde jsme společně vystavovali své produkty. Po vášnivé, téměř tří hodinové, debatě nad designem, vývojem a výrobou produktů obecně bylo jasné, že něco společně vytvoříme. Byl to hodně silný pocit. Po více jak roční intenzivní spolupráci jsme nesmírně rádi, že můžeme našim fanouškům a zákazníkům společně představit Formuli – dřevěné odrážecí autíčko, které je rostoucí, ergonomicky tvarované a hodně stylové.

 

IMG_016 

 

V době, kdy je trh zaplaven plastovými hračkami, působí dřevěné výrobky značky Re pello jako svěží vánek

Formule, stejně jako Model J je vyrobena ze dřeva, které osobně vnímáme jako maximálně ekologický materiál. Konkrétně se jedná o březový vysokopevnostní multiplex, který zajistí dlouhou životnost, vysokou pevnost a nízkou hmotnost. Navíc má každý díl svou jedinečnou a originální kresbu. Ctíme naše hodnoty, a proto pro vás Formuli vyrábíme v České republice. Používáme k tomu moderní technologie, které ve spojení se šikovnýma rukama našich kolegů z výroby dovedou dílenské zpracování Formule k dokonalosti.

 

 IMG_002

 

Zábava na prvním místě

Říkáme o sobě, že vyrábíme hračky nejen pro děti. S Formulí, která je mimo jiné jednoduchou stavebnicí, si totiž spoustu zábavy užijí i dospělí. Myslíme ekologicky a tak se vždy snažíme, aby naše výrobky měly co nejmenší možné balení. Benefitem pro vás je to, že si vaši novou hračku sestavíte sami s vašimi dětmi. Věříme, že je to benefit, protože vás to s hračkou v jistém smyslu spojí a vy cítíte její hodnotu tak nějak silněji. Nebojte, složení je velmi jednoduché. S použitím jediného nástroje, který je součástí balení, zašroubujete 23 šroubů a autíčko je hotové. V průběhu sestavování, především větší děti ocení, když se na chvíli zastavíte nad naším patentovaným systémem řízení. Když je autíčko sestavené, zábava zdaleka nekončí. Pro převoz důležitého nákladu je k dispozici 10 litrový kufr. Přední a zadní spojler slouží jako stylový doplněk a účinná ochrana nábytku před nárazem.

 

IMG_014

 

Když vymýšlíme novou hračku, jdeme na to hlavou a srdcem

Když vyvíjíme, přemýšlíme hlavně o dětech a jejich potřebách. Formuli jsme proto navrhli takovým způsobem, aby na ní mohli jezdit děti od 18 měsíců do 7 let. Takto široký věkový rozsah je dán především patentovaným kuželovým tvarem karoserie, která směrem vzad stoupá a zároveň se rozšiřuje. Formule díky tomu poskytuje ergonomický posed pro malé i větší děti, které se s rostoucími tělesnými proporcemi intuitivně posouvají směrem vzad. Vhodnou ergonomii Formule dále podporuje nízká hmotnost, aplikace speciálních kluzných pouzder v celém mechanismu řízení a kuličková ložiska použitá na všech kolech. Takto robustní konstrukce není u hraček běžná. My ale chceme, aby vám naše výrobky vydržely několik generací.

Kolečka mají obruče ze speciálního měkkého pěnového materiálu, který výborně tlumí vibrace a chrání tak pohybový aparát dítěte. Ke snižování vibrací během jízdy také přispívá materiál karoserie, která zároveň slouží jako sedátko a která je vyrobena ze speciální letecké překližky. Je velmi pevná, dokonale ohebná a sametově hladká.

To vše, co zde bylo napsáno, by bylo k ničemu, kdybychom neměli Formuli certifikovanou. Naštěstí ji ale certifikovanou máme. Testovali jsme jí v nezávislé laboratoři ITC ve Zlíně. A to dle normy EN71 pro bezpečnost hraček. A pozor, Formule je vhodná i pro děti mladší 3 let.

 

IMG_030

 

Koupit Formuli >

Zpět do obchodu