Doprava ZDARMA pro Česko a Slovensko na vybrané skladové položky končí 9.2.2023.
Zpět do obchodu

Registrace

Jak jsme se stali mobilními

  

Naši zákazníci nám často posílají zprávy a fotky, jak jsou společně se svými dětmi nadšeni z výrobků RePello. Vždycky nás to moc potěší :) Jeden ze zákazníků, který se jmenuje Přemek se ale rozepsal trošku více než je obvyklé a my se rozhodli, samozřejmě s jeho svolením, dát tento text a fotky na náš blog. Přemku děkujeme :)

--- 

Máme malé děti a bydlíme v kopcovitém městě. Tyto dvě věci nám v poslední době značně znesnadňovaly každodenní pohyb. Jednoduše proto, že malé děti tolik neujdou, obě do kočárku nedáme a prostě … pořád jsme se někde courali.

Pro staršího syna, který začal jezdit na plastové motorce, a poté přesedlal na „klasické“ kovové odrážedlo, jsme se nakonec rozhodli koupit RePello.

Hlavním impulzem bylo, že na klasickém odrážedle nechtěl jezdit. Asi to pro něj ani nebyl příjemný pojezd a já se mu nedivím. Prostě ho to nebavilo. Na šlapací kolo bylo ale ještě příliš brzy. Tak jsme před rokem (v jeho 2,5 letech) zůstali tzv. na mrtvém bodě. Dojeli nebo došli jsme prostě jen do určité vzdálenosti a dál to nešlo. Vracet se zpátky z města domů do kopce bylo utrpením pro všechny zúčastněné. Naše výlety byly všechny takové, no, těžkopádné.

Všechny v rodině nás nakonec potěšila změna, která se po koupi odrážedla RePello stala, hlavně co se našeho pohybu po městě, doktorech a pískovištích týče. Syn prostě na RePellu prokazatelně ujede více a dělá mu to menší námahu. Dokonce i do kopce jezdíme „závody“. Když ho tlačím/táhnu, jsem rád, že odrážedlo jede, a já se tolik nenadřu. A když je nejhůř, hodím si ho na rameno a nesu na popruhu.

 

Model J-downhill

 

Nejvtipnější na tom všem je však ta změna, která se odehrála v hlavičce mého dítě poté, co poprvé sedl na RePello. Syn zcela přirozeně pochopil, co mu to dřevěné odrážedlo dává, a baví ho na něm jezdit. Už nezastavuje u každého obrubníku, ty menší prostě přejede. S neodpruženým kolem bych ho třeba na nějaký „zajímavý“ kopeček nedostal, a on by si ho nesjel, protože to není nic příjemného sjíždět kopec a sedět, jak na kostitřasu ???? S RePellem je to všechno možné...

 

Model J-stupacky

 

Odrážedlo je mu v současné době tak akorát a je už pomalinku čas přesedlat na šlapací kolo. I přesto jsem ale rád, že na něm bude ještě i ve 3,5 letech nějaký čas jezdit. Určitě mu odrážedlo zlepšilo jezdecké schopnosti, protože mu prostě dovolilo víc. Jezdili jsme třeba i na pumptracku na dovolené nebo ve skate parku, kde ho to velmi bavilo. Když jede z mírného kopce, naučil se odkládat si nohy na odpružení pod sedátkem a postupně si začíná na odrážedle i stoupat. Teď třeba vymýšlí, jak daleko dojede ve stoje bez sešlápnutí a trénuje rovnováhu. To všechno ho připravuje na jízdu na šlapacím kole a já už se těším až si spolu vyjedeme :-)


Přemek

---

Díky tomuto dopisu od Přemka jsme dostali nápad :) Určitě i vy (nebo někdo z vašeho okolí) máte pár pěkných zážitků s našimi výrobky. Pokud byste se s námi o ně chtěli podělit, máme pro vás výzvu! Pošlete nám do 31.5.2020 váš příběh na téma "CO VÁM VÝROBKY REPELLO PŘINESLY DOBRÉHO", připojte alespoň jednu fotografii a pokud nás váš příběh nadchne a rozhodneme se ho publikovat (vybereme 5 příběhů), dostanete od nás jako dárek naši novinku - autíčko Double Face Car. Příspěvky nám můžete poslat emailem na info@repello.cz. Už se na ně moc těšíme :)

  

Zpět do obchodu