Letní soutěž

Prázdniny jsou v plném proudu a vy si je jistě užíváte s vašimi dětmi. Vsadím se že, stejně jako my, nadšeně fotíte a natáčíte vaše malé závodníky při jejich prvních jízdách na odrážedle. Jsme upřímně rádi, že je to právě Re pello®, které s vámi může sdílet tuto jedinečnou a fascinující zkušenost.

 

IMG_064

 

A protože by byla škoda se o fotky a případně videa nepodělit s ostatními rodiči a fanoušky naší značky, připravili jsme pro vás letní soutěž. Můžete tak vyhrát nějakou pěknou cenu z naší nové kolekce originálního příslušenství. 

 

Jak se soutěže zúčastnit?

Jednoduše. Jedná se o soutěž na našem Facebook profilu, takže vložte váš příspěvek (fotku nebo video) s komentářem do sekce "příspěvky návštěvníků". Pokud nevíte jak na to, stačí, když příspěvek umístíte na vaši zeď a označíte nás tam (použitím "@Re pello" umístěném v textu vašeho komentáře). Tak se o vašem příspěvku dozvíme, umístíme ho na naši zeď a vy budete rázem v soutěži. Vyhrává 5 příspěvků, které budou mít nejvíce lajků.

Pokud nemáte Facebook a také byste rádi soutěžili, nevadí! Pošlete nám vaši fotografii spolu s komentářem na email info@repello.cz. My váš příspěvek budeme publikovat za vás na našem profilu :)

 

Co musí váš soutěžní příspěvek obsahovat?

Je to samozřejmě fotografie nebo video s tématikou naší značky. Dále pak hashtagy #Repellosoutez a #Movinghappily vložené kamkoli do textu vašeho příspěvku.

 

Do kdy soutěž běží?

Vyhodnocení soutěžních příspěvků proběhne 30. září 2017.

 

Těšíme se na vaše příspěvky!

za Re pello® tým Jiří Marján