Vážení zákazníci, v týdnu od 23.9. do 1.10. máme v RePello dovolenou. Objednávky obdržené v tomto období budeme expedovat až v pondělí 2.10. Děkujeme za pochopení, vaše RePello :)
Zpět do obchodu

Registrace

Pozvánka na Designblok 2019

Unikátní hračky českého výrobce RePello® se již popáté objeví na prestižní výstavě Designblok 2019

 

Po loňském úspěchu v nominacích na Ceny Czech Grand Design představí česká značka RePello hned tři novinky rozvíjející pohybové schopnosti a fantazii dětí. Pokračuje tak v úspěšně nastartované spolupráci s designérem Michalem Strachem, jehož pohled na dětský svět je zcela jedinečný.

 

pozvánka Designblok 2019 RePello

 

Ústředním tématem Designbloku 2019 je budoucnost. „Pod značkou RePello vyrábíme již čtvrtým rokem inovativní dřevěné hračky. A co jiného než hračka může více formovat budoucnost? Formuje přeci naše děti, které jsou ztělesněním budoucnosti. Všechny naše výrobky navrhujeme se snahou rozvíjet v dětech harmonii na pohybové i mentální úrovni. RePello navíc vyrábí zodpovědně a ekologicky v České republice. Spojujeme tak vysokou estetickou úroveň s technickou vyspělostí,“ vyjádřil svoje nadšení ze zaměření letošního Designbloku Jiří Marján, zakladatel a vývojář značky RePello.

 

lehk%C3%A1%20t%C5%99%C3%ADkolka%20RePello

 

Ze společné spolupráce designéra Michala Stracha a značky RePello letos spatří světlo světa další originální hračky, které v sobě nesou filozofii „Move and Play“. Jednoduchý slogan, který poukazuje na to, že výrobky RePello rozvíjejí tělo i ducha. Návštěvníci letošního Designbloku se mohou těšit na novinky z oblasti hraček nejen pohybových, ale i hraček jen tak pro radost. „V rámci naší prezentace v Superstudiu představíme lehké tříkolové odrážedlo pro nejmenší děti, studii houpacího koníka a Kudlánka. Pod tímto neobvyklým názvem se skrývá náš nejnovější projekt, který vznikl zcela spontánně při mojí návštěvě výrobního závodu, kde RePello produkuje svoje hračky. Vlastně se jedná o recyklaci dřevěných dílů - polotovarů. Ty se nacházely v různém stádiu rozpracovanosti, ale z mnoha důvodů nebyly nikdy použity pro finální výrobky a dlouhé roky čekaly na svůj další osud ve skladu. Z těchto zbytků, které by pravděpodobně jinak skončily v kotli, jsme stvořili hračku, která může dělat radost dalším generacím,“ dodává Michal Strach.

 

RePello-Kudlánek

 

Na Designbloku 2019 (17. – 21.10.2019) najdete značku RePello v Superstudiu, stánek P.30

 

-tisková zpráva RePello

Zpět do obchodu