Double Face Car

radost z jednoduchosti

 

Dva špalíčky z bukového dřeva na čtyřech kolech, tři barevné tóny a jeden neotřelý nápad. DOUBLE FACE CAR je produkt české ruční výroby navržený designérem Michalem Strachem a určený malým i velkým “hračičkům”. Děti ho při svých hrách prakticky nemají možnost rozbít, dospělí ho mohou využít jako nevšední dárek, těžítko, dekorativní předmět i pomůcku proti stresu.

  

DoubleFaceCar (3)

  

Kouzlo tohoto dřevěného autíčka spočívá v tom, že otočením kabiny o 180° získáte zcela nový model vozu. Dle libosti tak můžete střídat “dvě tváře” svého malého sporťáku. Děti manipulací s hračkou rozvíjejí jemnou motoriku, přicházejí do kontaktu s přírodním materiálem a užívají si tvůrčí moc, s níž mohou jediným otočením proměnit jeden předmět v jiný.Tato zkušenost prohloubí jejich prožitek z reálného světa a přinese důležité impulsy jejich estetickému cítění.

 

  Double Face Car (9)

 

Design na samé hranici abstrakce svou jednoduchostí a originální barevností podněcuje fantazii, vybízí k experimentování, ale probouzí i touhu si prostě jen úplně obyčejně hrát :)

 

 Double Face Car (4)

 

 

 


 

 

E-SHOP>

 

790 Kč
 
Detail
Skladem (> 3 ks)
1 položek celkem