Zpět do obchodu

Registrace

Double Face Car

 

radost z jednoduchosti

 
DoubleFaceCar-dřevěné-autíčko
 
Dva špalíčky z bukového dřeva na čtyřech kolech, tři barevné tóny a jeden neotřelý nápad. DOUBLE FACE CAR je produkt české ruční výroby navržený designérem Michalem Strachem a určený malým i velkým “hračičkům”. Děti ho při svých hrách prakticky nemají možnost rozbít, dospělí ho mohou využít jako nevšední dárek, těžítko, dekorativní předmět i pomůcku proti stresu.
 
dřevěné autíčko dvě tváře repello
 
Kouzlo tohoto dřevěného autíčka spočívá v tom, že otočením kabiny o 180° získáte zcela nový model vozu. Dle libosti tak můžete střídat “dvě tváře” svého malého sporťáku. Děti manipulací s hračkou rozvíjejí jemnou motoriku, přicházejí do kontaktu s přírodním materiálem a užívají si tvůrčí moc, s níž mohou jediným otočením proměnit jeden předmět v jiný. Tato zkušenost prohloubí jejich prožitek z reálného světa a přinese důležité impulsy jejich estetickému cítění.
    
dřevěné autíčko kouzlo repello
  
Design na samé hranici abstrakce svou jednoduchostí a originální barevností podněcuje fantazii, vybízí k experimentování, ale probouzí i touhu si prostě jen úplně obyčejně hrát :)
  
dřevěné autíčko zábava repello

 

koupit Double face car >

1 položek celkem
Zpět do obchodu