Zpět do obchodu

Registrace

Časté dotazy

Máte dotazy ohledně našeho výrobku? Níže naleznete odpovědi na nejčastější z nich. Nenašli jste odpověď na vaši otázku? Napište nám!

 

RePello_Tomáš Mansfeld (61)

 

Sestavení

Jak zjistím správné nastavení výšky sedla?

Změřte vzdálenost od rozkroku dítěte k zemi. Podle toho vyberte jednu ze dvou sedlovek, které jsou součástí balení. Tu nastavte do příslušné polohy. Dítě by mělo mít po usednutí na odrážedlo pokrčená kolena a mělo by se celou plochou chodidel dotýkat země.

Zvládnu nastavení odpružení sám/a?

Ano! Je to velice jednoduché. Tuhost odpružení se nastaví pomocí kolíčků, které zasunete do přední a zadní vidlice a zakryjete je krytkou odpružení. V návodu k obsluze najdete informaci kolik kolíčků použít. Čím více kolíčků použijete, tím je odpružení tužší a unese tak těžší dítě.

 

Údržba

Může odrážedlo zmoknout, když je ze dřeva?

Ano, občas to nevadí. Odrážedlo je vyrobeno ze dřeva, které je slepeno vodě vzdorným lepidlem. Celý povrch je navíc ošetřen vrchním lakem, případně barvou. Mějte ale na paměti, že se jedná o dřevo a časté vystavení účinkům vody může odrážedlo časem poškodit. Dbejte proto pokynů v návodu k obsluze a pěstujte u svých dětí zodpovědný přístup k péči o jejich první kolo.

Jak mám odrážedlo správně udržovat?

Před každou jízdou je dobré zkontrolovat správné nafouknutí pneumatik a dotažení všech šroubů. Po jízdě, když je odrážedlo špinavé, použijte k jeho ošetření mokrý hadřík. Toť vše! Jednoduché a efektivní. Vezměte k tomu i vaše dítě. Tato hra, která v něm pěstuje zodpovědnost ke své hračce, se mu bude určitě líbit.

 

Odrážedlo

Co je systém LVS™?

LVS je zkratka pro „Low Vibration System“. Jedná se o jedinečný systém odpružení předního a zadního kola. Díky němu jsou při jízdě po jakémkoli povrchu výrazně eliminovány vibrace. Jízda je tak pro dítě mnohem komfortnější v porovnání s jízdou na běžném odrážedle bez odpružení. Systém LVS™ snižuje vibrace a tím přispívá ke zdravému vývoji pohybového aparátu dítěte.

Co když se mi něco na odrážedle rozbije?

Na odrážedlo platí standardní záruční doba 2 roky na vady z výroby. Pokud potřebujete nahradit díl, který se opotřeboval, napište nám. Určitě vymyslíme způsob, jak udělat z vašeho odrážedla opět nablýskaný kousek.

Zpět do obchodu