Vážení zákazníci, od 1.3. do 10.3. 2024 máme v RePello dovolenou 😚 V tomto týdnu nebudeme expedovat vaše objednávky. Samozřejmě je ale budeme přijímat, takže objednávat můžete vesele bez omezení 😉 Děkujeme za pochopení 🙏 Vaše RePello ♥️
Zpět do obchodu

Registrace

Výrobky

 

Všechny naše hračky vycházejí z filozofie move & play a děti díky nim objevují radost z pohybu prostě jenom tím, že si hrají :)

 

Model S-to pravé pro nejmenší objeviteleModel M-ideální stroj pro cyklistické začátkyChameleon-hračka 4 v 1 a zábava na 10 letModel J-dokonale odpružené odrážedlo Model A-koloběžka která roste s vaším dítětemOnTheWay-malé hračky pro velká dobrodružstvíFormule-odrážedlo pro opravdové závodníky

 

Cesta k novátorským hračkám RePello

Děti jsou největšími odborníky na hru v nám známém vesmíru. Jenže hračky pro ně navrhují a vyrábějí dospělí, kteří mají o dětském hraní většinou dost zkreslené představy. Chtěli jsme to napravit a podnikli cestu až k samé podstatě dětského pohybu a hry. Pozorovali jsme, jak si děti hrají, zkoumali vlastnosti různých materiálů a technologií, prováděli (zcela humánní) pokusy na svých vlastních ratolestech :)

 

 

 

Výsledkem je novátorský koncept hraček, který respektuje dětské potřeby a rozvíjí motoriku tím nejpřirozenějším způsobem. Přední čeští designéři se dále postarali o vysokou estetickou hodnotu výrobků, takže v dětech už od mala rozvíjíme smysl pro krásu a harmonii.

A co na to samy děti? Zda prožívají povznášející pocit z duchovního růstu, nevíme. Spíš asi ne. Jakmile ale usednou třeba na Model S, už je odtamtud nikdo nedostane! To je pro nás důkazem, že jsou pro ně hračky RePello navrženy správně.

 

 

 

NAHORU ^

 

Zpět do obchodu