RePello DNA

 co mají naše hračky v krvi

 

"RePello DNA je esence, ze které vychází každý náš výrobek. Je to soubor vlastností, který  do něj během vývoje otiskneme. Jsem přesvědčen, že jedině tak může vzniknout hračka s vysokou hodnotou. Pro dítě i jeho rodiče. Taková práce nám dává smysl."

  

Jiří Marján, zakladatel RePello®

 

#1 Radost z pohybu a hry

Odrážedla RePello jsou výjimečná v řadě ohledů – všechny ale mají společného jmenovatele. Přispívají ke spontánní radosti z pohybu a hry. Děti si užívají lehkost, intuitivnost a snadnou ovladatelnost hraček a často se od nich doslova nemohou odtrhnout. Neomezují je totiž nepříjemné otřesy ani námaha plynoucí z přílišné hmotnosti či špatné ergonomie.

 

celoodpružené odrážedlo radost z pohybu repello

  
 
 

#2 Dřevo hraje prim

Jako hlavní materiál našich hraček jsme zvolili dřevo a to hned z několika důvodů. Má výborné funkční vlastnosti, hezky vypadá a dobře se s ním pracuje. To naše se navíc pyšní certifikací FSC, která zaručuje, že pochází z šetrně obhospodařovávaného lesa. Další výhodu představuje energetická náročnost výroby, která je v případě dřeva o poznání nižší než třeba u kovových materiálů.

 
  

#3 Odolnost a česká výroba

Kombinace masivního dřeva, březové vysokopevnostní překližky  a speciálního nátěru dělají z našich hraček jen těžko zničitelné výrobky, které snadno odolávají povětrnostním vlivům. Jejich odolnost zvyšují i další použité materiály. Patří mezi ně například, letecké slitiny hliníku nebo spolehlivá valivá a kluzná ložiska.

Celý proces výroby probíhá v České republice a my pečlivě dohlížíme, aby každá součástka fungovala tak, jak má. Takže pokud s vozítkem nezatopíte v krbu nebo ho nerozštípete sekerou, budou se na něm prohánět ještě vaše pravnoučata.

 

model j-celoodpružené-lehké-ergonomické-rostoucí-odrážedlo-hračky-pro děti-odolné odrážedlo

 
 
 

#4 Ergonomie přizpůsobená dětem

Když jsme hračky vyvíjeli, mysleli jsme hlavně na pohodlí a zdravý vývoj dětí. Proto jsme vozítka navrhli tak, aby na nich děti seděly či stály vzpřímeně a nehrbily se. Unikátní konstrukce navíc dopřává dítěti pohyb natolik přirozený, že se jím unaví až po velmi dlouhé době.

Pozornost jsme zaměřili také na vibrace, které při jízdě vznikají a mají negativní vliv na páteř a klouby dítěte. Podle typu výrobku proto používáme buď speciální systém odpružení, nebo měkké pneumatiky, abychom vibrace co nejvíc minimalizovali.

Velký význam má pak také ergonomie sedátek. Ta naše jsou vytvarovaná a vypolstrovaná tak, aby dětem nezpůsobovala otlačeniny.

Ekonomicky smýšlející rodiče pak nejspíš bude zajímat, že naše hračky jsou koncipovány jako “rostoucí”, tj. pozici sedátka lze jednoduše přizpůsobit velikosti dítěte. Jedno odrážedlo tak vydrží malému šampionovi mnohem déle, než jak je tomu u běžných výrobků na trhu, ze kterých dítě rychle vyroste (a je nutné koupit další).

 
 

#5 Nepřehlédnutelný design

Design neznamená jen pouhý vzhled, ale celkový proces od prvotního nápadu přes pečlivý výzkum a návrh až po samotnou výrobu. V designu našich výrobků se tak snoubí intuitivní ovládání, perfektní ergonomie a vysoká estetická úroveň. RePello navíc patří k několik málo hračkám, které se mohou pochlubit úspěchem v prestižních designérských soutěžích. Není divu – vždyť některé naše výrobky navrhli lidé jako Michal Strach nebo Pavol Mikuláš

 

dřevěné odrážedlo auto czech grand design 2019 repello

 
 
 

#6 Ekologie a zdraví 

Při výrobě hraček dbáme na ekologii. Kromě dřeva z udržitelných zdrojů používáme maximálně čisté barvy, které jsou vhodné na výrobky pro děti do 3 let. Hračky dodáváme částečně rozložené, čímž ušetříme spoustu obalu (100% recyklovatelného). Všechny naše výrobky navíc splňují normu ČSN EN 71 pro bezpečnost hraček a jsou vhodné pro děti mladší 3 let.

 
  

#7 Hračka, které si dítě váží

Představte si, že se svým dítětem otevíráte krabici. Radost se mísí s očekávaným dobrodružstvím: teď je na vás dvou, abyste hračku sestavili. Skládání si parádně užijete, protože díly precizně sedí a návod vás neomylně vede. Vaše ratolest bude náležitě hrdá, že jste to dokázali společně, a hračky si bude víc vážit. Když se totiž dítě samo podílí na jejím sestavení, vytvoří si k ní silnější pouto a pocit zodpovědnosti, který přetrvá.

 

dřevěné-odrážedlo-stavebnice-auto repello

 
 
 

#8 Zákaznický servis

Ruku na srdce – u kolika hraček dovezených z Číny se vám stalo, že by s vámi jejich výrobce řešil záruční a pozáruční servis, odborné dotazy nebo dostupnost náhradních dílů? Fakt, že fungujeme na bázi manufaktury kompletně zakořeněné v českém prostředí, nám umožňuje být zákazníkům opravdu blízko. Hračky navrhujeme tak, aby toho hodně vydržely. A pokud se přece jen něco pokazí, aby bylo snadné to opravit. Většina částí nebo malých sestav dílů našich výrobků se dá jednoduše vyměnit. Uděláme vše pro to, aby si vaše dítě hračku dokonale užilo – a vy na dlouhá léta s ním. 

 
 

prozkoumejte naše výrobky >