O nás

Historie naší značky se začala psát už v roce 2013, kdy jsme s manželkou čekali dceru Josefínu. Ona byla důvodem, proč jsem se rozhodl vytvořit celoodpružené dřevěné odrážedlo. Při jeho konstrukci jsem využil všech svých poznatků, které jsem získal při studiu na Technické univerzitě v Liberci a při vývoji jízdních kol pro známé české výrobce.

Samotná značka RePello® vznikla oficiálně v roce 2015, kdy jsme představili Model J - světově první celoodpružené odrážedlo. Dva roky tvrdé práce, omylů a poznávání slepých uliček nakonec přinesly výsledek v podobě produktu, který naši zákazníci milují.

Největší energii cítím, když společně s designéry vymýšlím tvary a vyrábím první prototyp, který poté společně testujeme. Přemýšlím, co děti zaujme, rozvine jejich fantazii a pohybové schopnosti, a co pro ně bude bezpečné. To je moje motivace. Moje láska. A tu vám nabízím prostřednictvím výrobků značky RePello.

Spolupráce se stejně naladěnými lidmi je pro vývoj naší značky i mě osobně nanejvýš důležitá. Umožňuje nám další rozvoj a realizaci nových nápadů, kterých máme mnoho, a neustále vznikají další. Jsme rádi, že jsme během několika let fungování našli lidi, kteří se k nám připojili, a pro které je značka RePello víc než jen výrobce hraček. Je to výrobce snu. Snu jménem moderní česká hračka. A to nejen pro děti :)

 

   jiri-marjan-engineer

 Jiří Marján, zakladatel a majitel značky RePello®

  

Naše hodnoty

Produkty Re pello vytváříme pro naše a vaše děti. Je to velká zodpovědnost, kterou si uvědomujeme na každém kroku. Věříme, že děti prostřednictvím našich výrobků pocítí krásu a energii ekologických materiálů, a že si díky nim začnou vytvářet respekt k přírodě.

Při vývoji klademe důraz na prvky, které dělají jízdu pohodlnější a podporují zdravý vývoj dětí. Jedině tak mohou zažít čistou a ničím nerušenou radost z pohybu.

Používáme důmyslná technická řešení. Materiály, výrobní postupy a konstrukční prvky navrhujeme s ohledem na maximální životnost našich výrobků. Chceme totiž, aby bavily několik generací.

 

re-pello-team-01