Do konce týdne pro vás máme DOPRAVU ZDARMA na všechna skladová odrážedla 🎁 Akce platí pro dopravu v rámci ČR a SR ✅
Zpět do obchodu

Registrace

O nás

 

Kdo stojí za vznikem našich hraček

Zakladatel RePella Jiří Marján se už v rámci studia na Technické univerzitě v Liberci zabýval konstrukcí jízdních kol. Ve své disertační práci na téma “Pohon lidskou silou” zkoumal mimo jiné odpružení, ergonomii posedu a účinnost pohonu. Podílel se také na řadě projektů pro české cyklistické značky. Navrhoval, jak lze zlepšit systémy odpružení, a dokonce učil vývojáře, jak co nejlépe využít fyzikálních zákonitostí při konstrukci jízdních kol.
 
Jiří Marján z RePello 

"Během svého života jsem pracoval na mnoha zajímavých projektech. Na svém kontě mám konstrukční řešení několika desítek unikátních projektových svítidel pro značku Lasvit nebo třeba autonomní ohřívač vody pro nadnárodní skupinu Nibe. Od roku 2003 se zabývám cyklistikou a ergonomií na univerzitní úrovni. Svoje odborné znalosti jsem uplatnil ve spolupráci se značkami Race Bike, Author nebo Amulet. Nabyté poznatky pravidelně publikuji v časopise Velo. Jsem vděčný, že mě tyto zkušenosti posunuly až k založení vlastní značky RePello®.

Největší energii cítím, když pracuji na designu a vyrábím první prototyp naší nové hračky. Přemýšlím, co děti zaujme, rozvine jejich fantazii a pohybové schopnosti, a co pro ně bude bezpečné. To je moje nejhlubší motivace a čistá radost. A to vše vám nabízím prostřednictvím našich výrobků."

Jiří Marján, zakladatel a majitel značky RePello®

  

 
repello-hračky-pro děti-dřevěné hračky-dřevo-vyrobeno pro děti
 
 

Na svět přišla Josefínka a s ní i nápad na první hračku

Po narození dcerky se Jiří rozhodl, že své odborné znalosti a zkušenosti využije k vývoji odrážedla, na němž by malá Josefínka mohla podnikat své první spanilé jízdy krajem. A protože rodiče udělají pro své děti vždy to nejlepší, vznikl Model J™. Odrážedlo, které je svými jízdními, ergonomickými i bezpečnostními vastnostmi daleko napřed ve srovnání s jinými výrobky na trhu. Unikátní hračku si Jiří nechal patentovat a pustil se do její výroby, aby se z ní mohly radovat i další děti (a jejich rodiče).
 
 

 

prozkoumejte naše výrobky >

 

Zpět do obchodu