O nás

V roce 2013 dostal Jiří Marján nápad, že vytvoří odrážedlo pro svou dceru Josefínu, kterou v té době s manželkou čekali.

"Z mých dlouholetých zkušeností ve vývoji jízdních kol pro dospělé jsem věděl, že odrážedlo bude lehké, snadno ovladatelné, krásné a hlavně celoodpružené. Rád jezdím na kole a vím, že odpružení mi poskytuje nejen skvělé jízdní vlastnosti, ale také chrání moje tělo před škodlivými vibracemi."

Během následujících dvou let vývoje se Jiří Marján spojil se svým dlouholetým přítelem a skvělým designérem Pavolem Mikulášem a vznikl Model J™ – první celoodpružené odrážedlo v historii, které dokáže růst spolu s vaším dítětem.

 

 

Jiří Marján

Vývojář a majitel značky Re pello®

 

 jiri-marjan-engineer

  

Jiří Marján je vývojář a konstruktér, jehož posláním je tvořit jedinečná jízdní kola. Taková, která v sobě spojují celkové odpružení, nízkou hmotnost, vyladěnou ergonomii, kvalitní materiály a špičkový design.

 

 

Pavol Mikuláš

Designer 

 

 pavol-mikulas-designer

  

Pavol Mikuláš je multidisciplinárny dizajnér, ktorý verí, že dizajn zameraný na človeka môže spraviť našu planétu lepším miestom pre život. Verí v silu pozitívneho myslenia a koncentrácie sa na používateľa.

 
 

 

re-pello-model-j-first-sketches

re-pello-model-j-3d-model

re-pello-model-j-production-2

re-pello-team-01

 

Naší inspirací jsou nám naše hodnoty. Jen díky nim jsme pro vás dokázali vytvořit něco jedinečného. Revoluční celoodpružené odrážedlo Model J™.


Model J™ v sobě spojuje důmyslná technická řešení a špičkový design. Abychom zajistili perfektní kvalitu a dílenské zpracování, vyrábíme ho pro vás v České republice.


Model J™ jsme vytvořili pro naše děti. Přispíváme tak k jejich zdravému vývoji, pěstujeme v nich respekt k přírodě a umožňujeme jim prožít nekonečnou radost z jízdy.