Vážení zákazníci, v týdnu od 23.9. do 1.10. máme v RePello dovolenou. Objednávky obdržené v tomto období budeme expedovat až v pondělí 2.10. Děkujeme za pochopení, vaše RePello :)
Zpět do obchodu

Registrace

O nás

 

Cesta k novátorským hračkám RePello

 Děti jsou největšími odborníky na hru v nám známém vesmíru. Jenže hračky pro ně navrhují a vyrábějí dospělí, kteří mají o dětském hraní většinou dost zkreslené představy. Chtěli jsme to napravit a podnikli cestu až k samé podstatě dětského pohybu a hry. Pozorovali jsme, jak si děti hrají, zkoumali vlastnosti různých materiálů a technologií, prováděli (zcela humánní) pokusy na svých vlastních ratolestech.
 
repello-hračky-pro děti-dřevěné hračky-dřevo-testováno na dětech
 
 
 

 

Výsledkem je novátorský koncept hraček, který respektuje dětské potřeby a rozvíjí motoriku tím nejpřirozenějším způsobem. Přední čeští designéři se dále postarali o vysokou estetickou hodnotu výrobků, takže v dětech už od mala rozvíjíme smysl pro krásu a harmonii.

A co na to samy děti? Zda prožívají povznášející pocit z duchovního růstu, nevíme. Spíš asi ne. Jakmile ale usednou na Model J™, Model S nebo Formuli, už je odtamtud nikdo nedostane! To je pro nás důkazem, že jsou pro ně hračky RePello navrženy správně.

 

 
  
 
 

Kdo stojí za vznikem našich hraček

Zakladatel RePella Jiří Marján se už v rámci studia na Technické univerzitě v Liberci zabýval konstrukcí jízdních kol. Ve své disertační práci na téma “Pohon lidskou silou” zkoumal mimo jiné odpružení, ergonomii posedu a účinnost pohonu. Podílel se také na řadě projektů pro české cyklistické značky. Navrhoval, jak lze zlepšit systémy odpružení, a dokonce učil vývojáře, jak co nejlépe využít fyzikálních zákonitostí při konstrukci jízdních kol.
 
 
ji%C5%99%C3%AD%20marj%C3%A1n-repello-zakladatel

 

"Během svého života jsem pracoval na mnoha zajímavých projektech. Jako zaměstnanec firem Lasvit a Dražice mám na kontě konstrukční řešení několika desítek unikátních projektových svítidel umístěných po celém světě nebo třeba autonomní ohřívač vody. Ve volném čase se více jak 15 let zabývám cyklistikou a ergonomií na univerzitní úrovni. Svoje odborné znalosti jsem uplatnil ve spolupráci se značkami Race Bike, Author nebo Amulet. Své poznatky pravidelně publikuji v časopise Velo. Jsem rád, že mě tyto zkušenosti posunuly až k založení vlastní značky RePello®.

Největší energii cítím, když vymýšlím tvary a vyrábím první prototyp naší nové hračky. Přemýšlím, co děti zaujme, rozvine jejich fantazii a pohybové schopnosti, a co pro ně bude bezpečné. To je moje motivace. Moje láska. A to vše vám nabízím prostřednictvím výrobků značky RePello®."

Jiří Marján, zakladatel a majitel značky RePello®

 
 

Na svět přišla Josefínka a s ní i nápad na první hračku

Po narození dcerky se Jiří rozhodl, že své odborné znalosti a zkušenosti využije k vývoji odrážedla, na němž by malá Josefínka mohla podnikat své první spanilé jízdy krajem. A protože rodiče udělají pro své děti vždy to nejlepší, vznikl Model J™. Odrážedlo, které je svými jízdními, ergonomickými i bezpečnostními vastnostmi daleko napřed ve srovnání s jinými výrobky na trhu. Unikátní hračku si Jiří nechal patentovat a pustil se do její výroby, aby se z ní mohly radovat i další děti (a jejich rodiče).
 
 

 


repello-hračky-pro děti-dřevěné hračky-dřevo-vyrobeno pro děti

 

prozkoumejte naše výrobky >

 

Zpět do obchodu