Do konce týdne pro vás máme DOPRAVU ZDARMA na všechna skladová odrážedla 🎁 Akce platí pro dopravu v rámci ČR a SR ✅
Zpět do obchodu

Registrace

Formule

 

První opravdový vůz pro malé i větší závodníky

 
repello-formule-odrážedlo-děti
 

Postavte na start odrážedlo s pořádným tuningem

Kdyby tahle hračka existovala dřív, jezdci Fromule 1 by s ní určitě trénovali na svou budoucí kariéru. Má totiž všechno, co si malý závodník může přát. Čtyři kola, volant, úložný prostor i tuningové doplňky. Děti se na Formuli mohou bezpečně prohánět doma i venku a díky speciálně navržené karoserii pro ně bude jízda pohodlná od 1,5 až do 7 let věku. Příprava na Grand Prix začíná právě tady!
 
dřevěné odrážedlo auto start repello
 
 
 

Věková kategorie závodníků? Od mrňousků až po školáky

 Karoserie odrážedla má kuželovitý tvar, který se směrem k zadním kolům zvyšuje a zároveň rozšiřuje. Ti nejmenší se proto posadí blíže k volantu, kde je karoserie nižší a užší, ti o něco starší zase sedí víc vzadu. Každé dítko si najde ergonomicky vhodnou pozici odpovídající jeho výšce, a to zcela instinktivně. Automaticky se posadí do ergonomicky vhodné pozice se vzpřímenými zády. Odrážedlo se hodí pro děti ve věku od 1,5 do 7 let a jeho maximální nosnost je 30 kg. 
 
 
 

Náklad povolen!

Naše Formule je asi jediná na světě, která může zároveň sloužit jako dodávka nebo třeba pojízdné bistro. Umožňuje to 10 litrový kufr v zadní části odrážedla. Na projížďku tak můžete vzít oblíbeného plyšového kamaráda, pořádnou svačinu nebo mokré obutí v podobě gumáků a pláštěnky. Děti skvěle zapojí svou fantazii. Záleží jen na nich, jestli budou vozit kameny na stavbu nebo přepravovat zeleninu ze zahrádky. Formule se tak stává odrážedlem, se kterým se děti nejen hýbou, ale také si vyhrají. Přesně v tom spočívá naše filozofie move & play.
 
Formule-odrážedlo-stavebnice-hračky-pro děti-dřevěné hračky-odrážedlo pro nejmenší-kufr
 
 
 

 Nerovnost na trati závodníka nerozhodí

Hladký průjezd okruhem je základ úspěšného závodu, to ví přece každý jezdec. A proto jsme Formuli vybavili několika prvky, které snižují vibrace vznikající při jízdě. Patří k nim kolečka obutá do měkkých bezúdržbových obručí i anatomicky tvarované sedátko. Společně napomáhají zdravějšímu vývoji dětského pohybového aparátu a zařídí, že si váš raubíř vydrží hrát opravdu dlouho. Navíc můžete zapomenout na otravný zvuk plastových koleček valících se po chodníku.
 
 
 

Aby si jízdu užili i diváci

Designu Formule dominují jednoduché, čisté a zároveň funkční tvary. Jejich autorem je Michal Strach, a tak není vůbec divu, že byla naše hračka nominovaná na Ceny Czech Grand Design 2018. Odrážedlo vyrábíme ve třech barevných provedeních. Vždyť přece i každá stáj ve Formuli 1 má svůj vlastní a ojedinělý design.
 
dřevěné-odrážedlo-auto-czech-grand-design2018-repello
  
 
 

Tuning pro radost ze hry i delší životnost vašeho bytu

Odrážedlo jsme vybavili předním a zadním spojlerem z pěnového materiálu. Nejenže dobře vypadají, ale hlavně plní funkci nárazníku. To oceníte především ve chvíli, kdy se malý závodník začne prohánět po bytě a nestihne včas zabrzdit. Zadní spojler ve tvaru trysky navíc slouží jako víko k otevírání kufru.
 
 
 

Na mechanismus řízení máme patent

Tak schválně: Všimli jste si někdy, že by dítko na odrážedle dalo plný rejd a otočilo se prakticky na místě? Náš vůz to zvládne. Má totiž unikátní mechanismus řízení. Ten se vyznačuje minimálními vůlemi, takže je řízení odrážedla nečekaně citlivé, přesné a stabilní, a to i ve větších rychlostech. Problém s minimem místa v bytě vyřešen. Váš malý jezdec si bude připadat, jako když řídí opravdické auto. A vy nebudete trnout strachy, že to před stolem nebo lampou nevytočí. Takový mechanismus se v hračkách jen tak nevidí a my ho máme patentově chráněný.
 
Formule-odrážedlo-stavebnice-hračky-pro děti-dřevěné hračky-odrážedlo pro nejmenší-patent
 
 
 

 Materiál zvládne několik generací závodníků

Pořádná kára musí něco vydržet a to platí i pro naši Formuli. Na její výrobu jsme proto použili vysokopevnostní březovou překližku, materiál jemný na dotek, zároveň však odolný a pevný. Otočné čepy a volantová tyč jsou z hliníkové slitiny a k vedení čepů bez velkých vůlí slouží kluzná ložiska. Díky takové kombinaci materiálů a rafinovaných řešení vám odrážedlo s přehledem vydrží léta, i kdybyste si pořídili rovnou celou školku dětí. A pokud vaše ratolest šlápne trochu moc na pedál a dojde přece jen k poruše, dá se Formule snadno opravit.
 
 
 

galerie

koupit formuli >

1 položek celkem
Zpět do obchodu