sleva 15% s kódem LETO15 🎁 oslavte léto s odrážedly RePello 🏖️ Platí pro objednávky nad 3.000,- Kč do 21.7.2024 ✅

Model A

 

A procházky už nikdy nebudou nuda

 

Model A-koloběžka-iso view 

 

Vzhůru za dobrodružstvím!

Jestli něco dokonale vystihuje bezstarostnost dětství, pak je to podle nás právě koloběžka. A co teprve, když roste spolu s vaším dítkem a podporuje zdravé držení těla? My jsme jednu takovou vytvořili. Model A je navržený tak, aby jízda na něm byla maximálně pohodlná a bezpečná. Cesty do školy, procházky a výlety odteď nebudou nuda, ale zábava a dobrodružství.

  

 

Koloběžka pro předškoláky i osmileté dobrodruhy 

Děti rostou jako z vody, a tak jsme Model A vybavili výškově nastavitelnými řídítky. Je proto určený ideálně malým závodníkům od 4 do 8 let věku. Vy tak máte jistotu, že koloběžka bude po celou dobu vyhovovat proporcím dětského tělíčka. Vaše dítko se nebude muset při jízdě hrbit ani bojovat s příliš „mohutným“ strojem. Koloběžka bude prostě vždy „tak akorát“. 

 

Model A-koloběžka-radostné dětství

 

Jízda, která neunaví 

Při jízdě na Modelu A si vaše dítko ani nevšimne, že sportuje. Koloběžka je totiž nesmírně lehká a navržená s velkým důrazem na ergonomii, takže se snadno ovládá. Taková kombinace vlastností znamená jediné: zdravý pohyb, při kterém dítě přirozeně trénuje rovnováhu a koordinaci. Na rodinných výletech už vám děti budou spolehlivě stačit, aniž by se příliš unavily.  

 

 

Pohodlí na prvním místě

Aby si děti jízdu opravdu užily, musí pro ně být co nejpřirozenější. Proto jsme Model A opatřili unikátním širokým stupátkem, které umožňuje postoj s nohama vedle sebe. Dítko má díky tomu větší stabilitu a snáz koloběžku ovládá. Stupátko je navíc umístěné v optimální výšce nad zemí, takže malý závodník se může pohodlně odrazit a zvládne i jízdu v lehčím terénu. O pohodlný a bezpečný postoj se starají i dostatečně široká, ergonomicky tvarovaná řidítka s měkkými rukojeťmi.

 

Model A-dřevěná koloběžka

 

S větrem o závod, ale vždycky bezpečně

Jako rodiče dobře víme, že pocit jistoty je k nezaplacení. O to víc, když vaše dítko frčí na jednostopém vozidle. Proto jsou řidítka Modelu A vymyšlená tak, aby se neprotočila ani při nájezdu na terénní nerovnost. To dítěti dodá jistotu, kontrolu nad řízením i větší požitek z jízdy. Nožní brzda v podobě velkého pedálu umožňuje snazší a jistější brzdění a strukturovaný povrch stupátka zase brání uklouznutí. Samozřejmě, že i přes všechny bezpečnostní vychytávky je třeba nezapomínat na přilbu.

 

Pojede to jako po másle

S naší koloběžkou se můžete vydat i za město, mimo asfaltové chodníky. Dřevěná konstrukce totiž přirozeně tlumí vibrace, a tak bude jízda pohodlná i v případě mírných terénních nerovností. K redukci otřesů přispívají taky kvalitní nafukovací pneumatiky, které navíc jedou skoro samy. Vaše dítko se ani po několika kilometrech tolik neunaví a jízdu si víc užije. Větu „Já už nemůžu“ jen tak neuslyšíte.

 

Model A-koloběžka-offroad

 

Koloběžku si užijí i vaše vnoučata

Model A je vyrobený ze dřeva, konkrétně z vysokopevnostního březového multiplexu. Ten spolehlivě zvládne velkou zátěž i nevyzpytatelné dětské manévry. Otočný čep řízení jsme vyrobili z hliníkové slitiny a pro vedení čepu bez velkých vůli jsme použili kluzná ložiska. Díky takové kombinaci materiálů vám koloběžka vydrží dlouhá léta, a pokud snad bude potřeba, snadno vám ji opravíme. Můžete si být jisti, že Model A zdědí nejen vaše mladší děti, ale i další generace.

 

galerie

Model A koloběžka 3
6 990 Kč
Vyprodáno
8594184781033
1 položek celkem