sleva 15% s kódem LETO15 🎁 oslavte léto s odrážedly RePello 🏖️ Platí pro objednávky nad 3.000,- Kč do 21.7.2024 ✅

Model J

 

Dřevěné super-odrážedlo

 

model j-celoodpružené-lehké-ergonomické-rostoucí-odrážedlo-hračky-pro děti

 

Odpruží škodlivé vibrace i nudu. Dokonale!

Model J™ je jediné celoodpružené odrážedlo na trhu a má na to patent. Díky dokonalému odpružení si dítě užije jízdu mnohem víc, protože se mu vozítko snadněji ovládá a neunavují ho příliš silné vibrace. Vydrží si tak s odrážedlem hrát delší dobu a stále ho to bude bavit. Krom toho možná oceníte taky originální design, 100% českou výrobu, ekologičnost nebo vstřícný zákaznický servis. Na jednu hračku docela slušný arzenál výhod, co myslíte?
 

model j-celoodpružené-odrážedlo-hračky-pro děti

 
 
 

Zcela odpružené patentovaným systémem LVS

Náš systém LVS (low vibration system) je světovým unikátem. Pomáhá eliminovat škodlivé vibrace během jízdy, čímž chrání křehké dětské tělíčko a Model J™ díky němu jede jako po másle. Když malý závodník najede na nějakou nerovnost, zdaleka ho to nerozhodí tolik jako u neodpruženého výrobku. Dítě tak zažívá pocit, že ho jeho “stroj” poslouchá, snižuje se riziko pádu i frustrace ze špatné ovladatelnosti odrážedla. Systém lze navíc přizpůsobit hmotnosti dítěte a tím zajistit jeho perfektní funkčnost. Jízda je tak pohodlnější, příjemnější a vy můžete jen žasnout, jak suverénně vaše dítko brázdí cesty.
 
 
 

Pozoruhodně snesitelná lehkost odrážení

Až si Model J™ vezmete do ruky, vaše první myšlenka bude nejspíš znít: “Jak to může být tak neuvěřitelně lehké?” A skutečně, se svými 3,5 kg patří toto odrážedlo mezi nejlehčí na trhu. Nízká hmotnost je dalším důvodem, proč děti tuto hračku tak milují – i ona totiž napomáhá snadnému ovládání vozítka a většímu zážitku z jízdy.
 
model j-celoodpružené-lehké-odrážedlo-hračky-pro děti

 

 
 

 Roste spolu s dítětem

V balení najdete 2 sedlovky, s jejichž pomocí můžete měnit výšku posedu v širokém rozpětí od 28 do 42 cm. To vám umožní postupně navyšovat posed podle toho, jak vaše dítko poroste. Proto je naše odrážedlo vhodné pro děti od 1,5 roku do cca 4 – 5 let.
 
 
 

Ergonomická řidítka, která se neprotočí

Řidítka mají průměr pouze 19 mm, což odpovídá potřebám i velmi malé dětské ručky. Dětem toto ergonomické řešení přináší snadnější a bezpečnější úchop. K bezpečnosti přispívá také fakt, že se řidítka neprotočí ani při nájezdu na terénní nerovnost.
 

model j-celoodpružené-ergonomické-odrážedlo-hračky-pro děti

 
 
 

 Ergonomický posed, při němž se dítě nehrbí

Ke zdravému vývoji dětské páteře přispívá i ergonomie posedu. Dítě totiž sedí na odrážedle ve vzpřímené pozici a nijak se nehrbí. Učí se tak správnému držení těla, což se mu později bude bezpochyby hodit – až bude čelit pandemii “bolavých zad”.
 
 
 

Dřevo – tradiční materiál šetrný k přírodě

Model J™ je vyroben ze dřeva, tradičního materiálu se skvělými užitnými i estetickými vlastnostmi. Výrobek prochází zatěžkávacími zkouškami, v nichž se vystavuje několikanásobně vyššímu zatížení než v běžném “provozu”. A jaké jsou výsledky? Námi použitý vysokopevnostní březový multiplex s přehledem vydrží i ty nejnáročnější testy! Takže pokud si z odrážedla neuděláte táborák, budou si s ním hrát ještě další generace dětských závodníků. Na dřevo zkrátka nedáme dopustit. K dalším jeho super vlastnostem patří to, že nezatěžuje životní prostředí a je to obnovitelný zdroj. Jeho využitím tedy přispíváme k udržitelnému rozvoji naší společnosti.

  

model j-celoodpružené-ergonomické-odrážedlo-hračky-pro děti-česká výroba

 
 
 

 Jízda, která se neomrzí

Jízda na odrážedle je intuitivní, snadná a ergonomicky pohodlná. Dítě toho tak ujede víc, aniž by ho jízda začala unavovat. Naše zkušenosti opakovaně dokazují, že dítě posazené na odrážedlo Model J™ z něj hned tak někdo nedostane. Tak velká zábava to pro malé bikery je! 

 
 

galerie 

20160214 re pello model j turquoise brown low side 8594184780022
1 položek celkem