Do konce týdne pro vás máme DOPRAVU ZDARMA na všechna skladová odrážedla 🎁 Akce platí pro dopravu v rámci ČR a SR ✅
Zpět do obchodu

Registrace

Model S

 

Aby i ti nejmenší mohli objevovat velké věci

 
Model S-tříkolka-evolution červená-isoview
 
 
Model S-věkModelS-výškaModel S-nízká hmotnost

 
 
 

Připravte se: odteď nebudete na procházky chodit, ale jezdit!

Model S je odrážedlo, na které mohou děti usednout prakticky hned po tom, co se naučí chodit. Díky speciální tříkolové konstrukci si jízdu okamžitě zamilují a pozdější přechod na dvoukolové odrážedlo pro ně bude mnohem snazší. U Modelu S vás určitě potěší i jeho nízká hmotnost, bezúdržbové obruče kol, dlouhá životnost nebo originální design. Prostě čistá radost zhmotněná v dětské hračce.
 
 
  

Tři kola pro větší jistotu a lepší zážitek z jízdy

Model S má celkem tři kola. Je částečně nestabilní, ale zároveň dítěti poskytuje větší jistotu než dvoukolové odrážedlo. A právě v tom spočívá jeho hlavní výhoda. Dítko se nebojí, že by spadlo, ale pořád musí držet větší stabilitu než třeba na klasické plastové motorce. To mu později ulehčí přechod na jednostopé odrážedlo. Unikátní je přitom rozmístění kol – dvě se nacházejí vpředu a jedno vzadu. To malým závodníkům usnadňuje nastupování i vystupování a navíc poskytuje více prostoru pro nohy při odrazu. Vaše ratolest tak může směle vyrazit vstříc dobrodružství a užívat si volnost pohybu.
 
  stabilní odrážedlo tříkolka repello
  
 
 

Materiál, který ztlumí vibrace i nežádoucí zvuky

Na Model S jsme použili měkké obruče kol, které navíc nevyžadují žádnou údržbu. Společně s měkce polstrovaným sedátkem snižují vibrace i nepříjemný hluk, tolik typický pro klasická plastová odrážedla. Už nikdy nebudete muset poslouchat šílené zvuky, které znějí, jako když se sype kamion s plastovým odpadem :)
 
 
 

Snadná manipulace pro dítě a lehké zavazadlo pro rodiče

Všechna kola Modelu S jsou vybavena kvalitními kuličkovými ložisky, která zajišťují snadné ovládání vozítka. K jednoduché manipulaci přispívá i nízká hmotnost – odrážedlo totiž váží jen necelé 2 kg. S takovými vlastnostmi je řízení doslova hračka a váš nadějný cyklista bude šťastný, že to zvládne úplně sám. Nízkou hmotnost navíc oceníte i vy, třeba až bude potřeba vystoupat s odrážedlem do pátého patra bez výtahu.
 
lehké odrážedlo tříkolka repello model s
  
 
 

Dítko z odrážedla “nevyroste”

Zatímco konkurenční odrážedla mají většinou pouze jednu pozici sedátka, u Modelu S můžete jeho výšku přizpůsobit. Hračka tak poslouží dětem od 1 do do 3 let věku a vy nemusíte kupovat hned několik velikostí vozítek. Ušetříte svou peněženku, prostor v domácnosti i naši planetu. Vždyť kolik nepotřebných věcí, o plastech nemluvě, končí každý den na skládkách. Odrážedlo dítko navíc jen tak neomrzí. Jakmile poprvé okusí zážitek z jízdy, bude chtít jezdit znovu, dál a co možná nejdéle. Připravte se, odteď se nebude na procházky chodit, ale jezdit na naší tříkolce.
 
 
 

Ergonomie se postará o bezpečnou jízdu i správné držení těla

Když jsme odrážedlo navrhovali, mysleli jsme v první řadě na zdravý vývoj těch nejmenších. Proto jsou rozměry i celková geometrie Modelu S uzpůsobené tak, aby děti na odrážedle seděly vzpřímeně. Nejenže tím chrání svou páteř před škodlivými vibracemi, ale také se unaví až po velmi dlouhé době. Důležitým bezpečnostním prvkem jsou i řidítka, která se při nájezdu na terénní nerovnost neprotočí. Kromě toho jsme jejich průměr navrhli tak, aby byl úchop pohodlný i pro malou dětskou ručku.
 
ergonomické odrážedlo tříkolka repello
 
 
 

Česká výroba z odolných materiálů

Odrážedlo je vyrobeno z vysokopevnostní březové překližky, která hračce propůjčuje skvělé funkční i estetické vlastnosti. Dřevo navíc patří k obnovitelným zdrojům, který nezatěžuje životní prostředí, a i proto jsme si ho vybrali za hlavní materiál všech našich hraček. Pro výrobu otočného čepu řízení pak používáme hliníkovou slitinu a k jeho vedení bez velkých vůlí slouží kluzná ložiska. Tato kombinace odolných materiálů a propracovaného konstrukčního řešení zajišťuje Modelu S dlouhou životnost. A pokud je třeba, pak i snadnou opravitelnost.
 
 
 
 
 

galerie

 

koupit model S > 

3 položek celkem
Zpět do obchodu