Do konce týdne pro vás máme DOPRAVU ZDARMA na všechna skladová odrážedla 🎁 Akce platí pro dopravu v rámci ČR a SR ✅
Zpět do obchodu

Registrace

Model M

 

TOhle ODRÁŽEDLO nebude ležet v koutě

 

 

Model M-dřevěná odrážedla pro nejmenší děti 

Model M-věkModel M-výškaModel M-nízká hmotnost

 

 

Konečně odrážedlo, na kterém bude vaše dítko doopravdy jezdit 

Model M splňuje všechno, co by dětské odrážedlo splňovat mělo: snadno se ovládá, je extrémně lehké, podporuje zdravé držení těla a s přehledem zvládne i terénní nerovnosti. Díky tomu je jízda pro dítě zábavná, intuitivní a jen tak ho neomrzí. Všechny cesty do školky nebo na nákup odteď zvládnete rychleji a s radostí.

Model M-pohodlné odráželdo pro spokojené děti

 

Pro závodníky od 2 do 5 let

Stejně jako naše další odrážedla, i Model M je „rostoucí“. Rám se směrem k zadnímu kolu výrazně snižuje a sedátko je výškově nastavitelné, což umožní bezpečnou a pohodlnou jízdu dětem od 2 do 5 let. Takový rozsah není u odrážedel vůbec běžný. A to hlavní – v každém věku bude mít vaše ratolest ergonomicky správný posed.

 

Rozhodující faktor: nízká hmotnost

Model M váží jenom 3,3 kg, takže s ním dítě zvládne snadno manipulovat, rozjede se jedna dvě a tolik se neunaví. Příliš těžký “stroj” se naopak špatně ovládá, takže většinou brzo upadne v nemilost. Co nefunguje, to ani nebaví. Děti jsou holt nekompromisní kritici a dobře dají najevo, když jim něco (ne)vyhovuje. My je naprosto chápeme, a proto jsme stvořili Model M – ideální stroj pro cyklistické začátky.

Model M-ergonomické dřevěné odrážedlo

 

Navrženo pro pohodlnou a zdravou jízdu

Způsob konstrukce, rozměry, úhly. To všechno jsme přizpůsobili jasnému cíli: aby odrážedlo podporovalo vzpřímený sed a správné držení těla. Když se totiž dítě při jízdě nehrbí, chrání svou páteř před škodlivým vlivem vibrací. Ty ještě navíc tlumí pečlivě zvolené materiály: polstrované sedátko, měkké gripy řidítek a rám z prémiového dřeva. Velkou pozornost jsme věnovali kolům: jsou uložená na průmyslových ložiscích, díky čemuž se lehce otáčejí, a doplňená o nafukovací pneumatiky. To znamená další snížení vibrací. Můžeme tak s klidem říct: „Model M jede jako po másle“.

 

Vzhůru do terénu!

Pokud vaše dítko jezdí „jako drak“, Model M pro něj bude ideální. Inovativní konstrukce a promyšlené zavěšení předního kola zajišťují stabilitu i při vyšší rychlosti a jízdě v terénu. Tomu pomáhají taky řidítka: při najetí na nerovnost se neprotočí a jsou široká, takže snižují těžiště. Maximální zážitek z jízdy pro děti, víc klidu pro vás. Samozřejmě ale nezapomínejte na přilbu.

Model M-nejlehčí odrážedlo do terénu

 

Měkké sedátko s texturou pro pohodlný posed

Možná si taky vzpomínáte: tolik jste chtěli jezdit na kole, ale zadek vás po půlhodině bolel tak, že to prostě nešlo. Tohle vaše děti nezažijí. Sedátka všech našich odrážedel jsou totiž měkce polstrovaná a speciálně tvarovaná. U Modelu M jsme navíc vůbec poprvé použili výraznou strukturu, která usnadňuje nasedání a zajistí, že sedátko při jízdě neklouže.

 

Výroba ohleduplná k lidem i planetě

Základním materiálem pro Model M je vysokopevnostní březová překližka s certifikací FSC. Ta dokládá odpovědné obhospodařovávání lesa a zpracování dřeva. Při výrobě používáme technologie s nízkou energetickou náročností a naše výrobky necestují přes půl světa – děláme je totiž v ČR. Zbytky z výroby navíc upcyklujeme – například odřezky z desek slouží jako vstupní materiál pro další produkty.

Model M-rostoucí dřevěné odrážedlo

 

galerie 

 

 

koupit model M > 

 

4 položek celkem
Zpět do obchodu